×
Intennis
·
Херсонський Тенісний Клуб
ГЕНЕРАЛЬНЫЙ ПАРТНЕР:
ЮРИДИЧЕСКАЯ ФИРМА
«БРАТЬЯ ПОПКО И ПАРТНЕРЫ»
Профіль гравця
Профіль гравця
Всі роки
2016
2017
2018
2019
2020
2021
Всі клуби
Amatour
Association of tennis friends
Babolat Ace
Campa
Central Park Tennis League
Forehand
INTECRACY
Kiev Tennis Club
LAKE PARK
Liga Rivne
MAXIMUS
Peac
Platinum League
Premier League
Royal Tennis Family
SMASH
Sofia Star
Tennis Business League
Tennis Life
Tennis park
Vihola Grand
Volvo Cup
Weekend Cup
hummer tour
parimatch
riga
Александр Селюк
Асоціація Тенісистів Києва
Вінницький Тенісний Клуб
Днепровская Теннисная Лига
Едність
Житомирский Теннисный Клуб
Звягельский тенісний клуб
Київський Тенісний Клуб
Клуб 100 Львів
Клуб нелюбителей тенниса
Кримська Ліга Левел
Крымская Теннисная Лига
Мастер-Ліга
Одеський Тенісний Клуб
Открытая теннисная лига
СК "Восход"
Теніс Львівщини
Тенісне суспільство "Пори року"
Тенісний Клуб Нововолинська
Теннис Запорожья
Теннисный клуб "Тячів"
Тернопільський тенісний клуб
Український Тенісний Клуб
Харьковская Теннисная Лига
Херсонський Тенісний Клуб
Черкасский Теннисный Клуб
Юниорская Теннисная Лига
Всі розряди
Одиночний
Парний
Золото
(6)
Срібло
(4)
Бронза
(10)
Прізвище, ім'я
Ігрова рука, бекхенд
Рівень гри
Місто
Вік
Кошик УТК
Зріст, вага
 
NTRP
Ігри
363
Виграші
363 (100%)
Поразки
0 (0%)
Срібло
(4)
Золото
(6)
Бронза
(10)
Статистика
26.12.2021
   
Дебют
г.Херсон, СК "Старт"
Хороняк
Дина
11/15
Вольская
София
Фінал за 11 місце
Диденко
Алина
12/15
Громова
Вероника
Фінал за 9 місце
Вольская
София
5/15
Громова
Вероника
1/2 за 9 місце
Хороняк
Дина
11/15
Диденко
Алина
1/2 за 9 місце
Диденко
Алина
15/11
Шершукова
Екатерина
1/4 за 9 місце
Истомина
Алиса
10/15
Айвазян
Лаура
Фінал за 5 місце
Мистюкевич
Ирина
15/4
Дружинская
Мария
3а 3 місце
Солдатская
Карина
6/15
Гришкина
Светлана
Фінал
Мистюкевич
Ирина
11/15
Солдатская
Карина
1/2 Фіналу
Дружинская
Мария
9/15
Гришкина
Светлана
1/2 Фіналу
Дружинская
Мария
15/13
Айвазян
Лаура
1/4 Фіналу
Истомина
Алиса
7/15
Солдатская
Карина
1/4 Фіналу
Гришкина
Светлана
15/5
(5)
Вольская
София
Група
Шершукова
Екатерина
16/18
Айвазян
Лаура
Група
Шершукова
Екатерина
2/15
Громова
Вероника
Група
Истомина
Алиса
17/15
(12)
Хороняк
Дина
Група
Мистюкевич
Ирина
15/2
Диденко
Алина
Група
Солдатская
Карина
15/13
(13)
Айвазян
Лаура
Група
Гришкина
Светлана
15/0
Хороняк
Дина
Група
Солдатская
Карина
16/14
Громова
Вероника
Група
Айвазян
Лаура
15/11
Громова
Вероника
Група
Мистюкевич
Ирина
15/5
(5)
Дружинская
Мария
Група
Истомина
Алиса
17/15
Вольская
София
Група
Гришкина
Светлана
15/5
(5)
Истомина
Алиса
Група
Солдатская
Карина
15/5
(5)
Шершукова
Екатерина
Група
Хороняк
Дина
15/13
(13)
Вольская
София
Група
Диденко
Алина
11/15
Дружинская
Мария
Група
21.08.2021
   
Кубок Херсонської області серед аматорів "VIDEX"
г.Херсон, Теннисные корты "Спартак"
Наволоцкий
Александр
0/1
Котов
Дмитрий
1/4 за 17 місце
Бабенко
Андрей
8/4
Мироненко
Александр
1/4 за 17 місце
Калинин
Сергей
8/9
(5)
Лахно
Александр
1/4 за 17 місце
Литвинов
Вадим
1/0
Федоров
Леонид
1/4 за 9 місце
Комягин
Петр
1/0
Соколов
Олег
1/4 за 9 місце
Аджимуратов
Сергей
1/0
Волков
Артем
1/4 за 9 місце
Лагутин
Владислав
1/0
Сикорский
Сергей
1/4 за 9 місце
Яковенко
Валерий
0/1
Панченко
Сергей
1/2 за 5 місце
Волков
Артем
0/2
(1/6, 1/6)
Карасёв
Сергей
1/2 за 5 місце
Дёмин
Андрей
0/1
(2/6, 1/1)
Огородник
Виталий
1/2 Фіналу
Якуба
Анатолий
2/0
(6/3, 7/5)
Гейко
Сергей
1/2 Фіналу
Дёмин
Андрей
2/0
(6/0, 7/5)
Яковенко
Валерий
1/4 Фіналу
Якуба
Анатолий
2/0
(6/1, 6/1)
Волков
Артем
1/4 Фіналу
Панченко
Сергей
1/2
(3/6, 6/4, 0/10)
Огородник
Виталий
1/4 Фіналу
Карасёв
Сергей
0/2
(6/7, 3/6)
Гейко
Сергей
1/4 Фіналу
Карасёв
Сергей
2/0
(6/1, 6/1)
Лагутин
Владислав
1/8 Фіналу
Волков
Артем
0/2
(2/6, 2/6)
Яковенко
Валерий
1/8 Фіналу
Якуба
Анатолий
2/0
(6/4, 6/3)
Комягин
Петр
1/8 Фіналу
Сикорский
Сергей
0/2
(0/6, 2/6)
Гейко
Сергей
1/8 Фіналу
Панченко
Сергей
2/0
(7/6, 7/5)
Литвинов
Вадим
1/8 Фіналу
Волков
Артем
1/0
Соколов
Олег
1/8 Фіналу
Дёмин
Андрей
2/0
(6/3, 6/3)
Аджимуратов
Сергей
1/8 Фіналу
Федоров
Леонид
0/2
(0/6, 0/6)
Огородник
Виталий
1/8 Фіналу
Наволоцкий
Александр
0/1
Литвинов
Вадим
1/16 Фіналу
Лахно
Александр
0/2
(1/6, 1/6)
Сикорский
Сергей
1/16 Фіналу
Бабенко
Андрей
0/2
(2/6, 2/6)
Комягин
Петр
1/16 Фіналу
Волков
Артем
2/0
(6/2, 6/4)
Донич
Анатолий
1/16 Фіналу
Калинин
Сергей
0/2
(0/6, 2/6)
Лагутин
Владислав
1/16 Фіналу
Федоров
Леонид
1/0
Котов
Дмитрий
1/16 Фіналу
Аджимуратов
Сергей
2/0
(6/1, 6/4)
Букарев
Дмитрий
1/16 Фіналу
Мироненко
Александр
1/2
(1/6, 7/6, 0/1)
Волков
Артем
1/16 Фіналу
07.06.2020
   
«Червневий Кубок 2020»
г.Херсон, Теннисные корты "Спартак"
Котов
Дмитрий
4/6
Коваленко
Игорь
Фінал за 11 місце
Хомутов
Юрий
6/0
Белименко
Дмитрий
Фінал за 9 місце
Хомутов
Юрий
6/0
Котов
Дмитрий
1/2 за 9 місце
Коваленко
Игорь
5/7
Белименко
Дмитрий
1/2 за 9 місце
Бабенко
Андрей
-/+
Захаренко
Сергей
Фінал за 7 місце
Кудрев
Олег
1/6
Малицкий
Виктор
Фінал за 5 місце
Кудрев
Олег
+/-
Бабенко
Андрей
1/2 за 5 місце
Захаренко
Сергей
0/6
Малицкий
Виктор
1/2 за 5 місце
Сакута
Сергей
-/+
Карасёв
Сергей
3а 3 місце
Аджимуратов
Сергей
6/4
Букарев
Дмитрий
Фінал
Карасёв
Сергей
3/6
Букарев
Дмитрий
1/2 Фіналу
Аджимуратов
Сергей
6/4
Сакута
Сергей
1/2 Фіналу
Карасёв
Сергей
6/0
Захаренко
Сергей
1/4 Фіналу
Бабенко
Андрей
1/6
Сакута
Сергей
1/4 Фіналу
Аджимуратов
Сергей
6/1
Кудрев
Олег
1/4 Фіналу
Букарев
Дмитрий
6/4
Малицкий
Виктор
1/4 Фіналу
Кудрев
Олег
2/6
Малицкий
Виктор
Група
Аджимуратов
Сергей
6/4
Букарев
Дмитрий
Група
Карасёв
Сергей
6/0
Коваленко
Игорь
Група
Сакута
Сергей
6/2
Захаренко
Сергей
Група
Захаренко
Сергей
6/1
Котов
Дмитрий
Група
Бабенко
Андрей
6/3
Коваленко
Игорь
Група
Хомутов
Юрий
6/7
Букарев
Дмитрий
Група
Кудрев
Олег
6/1
Белименко
Дмитрий
Група
Малицкий
Виктор
6/0
Белименко
Дмитрий
Група
Аджимуратов
Сергей
6/4
Хомутов
Юрий
Група
Карасёв
Сергей
6/1
Бабенко
Андрей
Група
Сакута
Сергей
6/0
Котов
Дмитрий
Група
06.06.2020
   
2+2
г.Херсон, Теннисные корты "Спартак"
0/3
3а 3 місце
3/1
Фінал
4/0
1/2 Фіналу
2/3
1/2 Фіналу
3/1
Група
3/1
Група
3/1
Група
2/3
Група
3/2
Група
1/3
Група
23.05.2020
   
«Майский кубок 2020»
г.Херсон, Теннисные корты "Спартак"
8/3
Група
8/0
Група
16.02.2020
   
"ERSTE OPEN SINGLES-2"
г.Херсон, СК "Старт"
Захаренко
Сергей
6/3
Филипчик
Андрей
Фінал за 17 місце
Котов
Дмитрий
1/6
Филипчик
Андрей
1/2 за 17 місце
Захаренко
Сергей
+/-
Сакута
Сергей
1/2 за 17 місце
Домнинский
Николай
-/+
Сакута
Сергей
1/4 за 17 місце
Котов
Дмитрий
+/-
Бурдюг
Александр
1/4 за 17 місце
Донич
Анатолий
-/+
Карасёв
Сергей
Фінал за 9 місце
Донич
Анатолий
6/4
Докучаев
Денис
1/2 за 9 місце
Карасёв
Сергей
+/-
Кудрев
Олег
1/2 за 9 місце
Букарев
Дмитрий
6/7
(5)
Лахно
Александр
Фінал за 5 місце
Букарев
Дмитрий
6/3
Лещенко
Павел
1/2 за 5 місце
Яковенко
Валерий
-/+
Лахно
Александр
1/2 за 5 місце
Соколов
Олег
3/6
Аджимуратов
Сергей
3а 3 місце
Огородник
Виталий
6/1
Якуба
Анатолий
Фінал
Аджимуратов
Сергей
1/6
Якуба
Анатолий
1/2 Фіналу
Огородник
Виталий
6/4
Соколов
Олег
1/2 Фіналу
Аджимуратов
Сергей
7/6
(3)
Яковенко
Валерий
1/4 Фіналу
Огородник
Виталий
6/1
Букарев
Дмитрий
1/4 Фіналу
Лахно
Александр
1/6
Якуба
Анатолий
1/4 Фіналу
Соколов
Олег
6/2
Лещенко
Павел
1/4 Фіналу
Донич
Анатолий
2/6
Букарев
Дмитрий
1/8 Фіналу
Кудрев
Олег
2/6
Лахно
Александр
1/8 Фіналу
Соколов
Олег
7/6
(4)
Докучаев
Денис
1/8 Фіналу
Карасёв
Сергей
4/6
Яковенко
Валерий
1/8 Фіналу
Якуба
Анатолий
6/0
Котов
Дмитрий
Група
Сакута
Сергей
5/7
Букарев
Дмитрий
Група
Кудрев
Олег
1/0
Домнинский
Николай
Група
Докучаев
Денис
6/7
(6)
Аджимуратов
Сергей
Група
Карасёв
Сергей
3/6
Соколов
Олег
Група
Огородник
Виталий
6/3
Лахно
Александр
Група
Якуба
Анатолий
6/1
Донич
Анатолий
Група
Сакута
Сергей
2/6
Яковенко
Валерий
Група
Кудрев
Олег
1/6
Лещенко
Павел
Група
Соколов
Олег
6/2
Филипчик
Андрей
Група
Лахно
Александр
6/0
Бурдюг
Александр
Група
Аджимуратов
Сергей
6/3
Захаренко
Сергей
Група
Котов
Дмитрий
6/7
Донич
Анатолий
Група
Букарев
Дмитрий
1/6
Яковенко
Валерий
Група
Домнинский
Николай
3/6
Лещенко
Павел
Група
Докучаев
Денис
6/3
Захаренко
Сергей
Група
Карасёв
Сергей
6/1
Филипчик
Андрей
Група
Огородник
Виталий
6/1
Бурдюг
Александр
Група
12.01.2020
   
“ ERSTE OPEN-1”
г.Херсон, СК "Старт"
Малицкий
Виктор
1/0
Домнинский
Николай
Фінал за 9 місце
Аджимуратов
Сергей
0/1
Кудрев
Олег
Фінал за 7 місце
Сакута
Сергей
0/1
Якуба
Анатолий
Фінал за 5 місце
Аджимуратов
Сергей
0/1
Сакута
Сергей
1/2 за 5 місце
Якуба
Анатолий
6/0
Кудрев
Олег
1/2 за 5 місце
Карасёв
Сергей
2/6
Соколов
Олег
3а 3 місце
Докучаев
Денис
0/6
Огородник
Виталий
Фінал
Соколов
Олег
1/6
Огородник
Виталий
1/2 Фіналу
Докучаев
Денис
6/3
Карасёв
Сергей
1/2 Фіналу
Соколов
Олег
6/4
Якуба
Анатолий
1/4 Фіналу
Аджимуратов
Сергей
3/6
Докучаев
Денис
1/4 Фіналу
Кудрев
Олег
2/6
Огородник
Виталий
1/4 Фіналу
Сакута
Сергей
3/6
Карасёв
Сергей
1/4 Фіналу
Кудрев
Олег
+/-
Домнинский
Николай
1/8 Фіналу
Докучаев
Денис
6/1
Малицкий
Виктор
1/8 Фіналу
Сакута
Сергей
6/3
Мироненко
Александр
Група
Соколов
Олег
6/1
Лахно
Александр
Група
Якуба
Анатолий
6/4
Домнинский
Николай
Група
Аджимуратов
Сергей
6/3
Кудрев
Олег
Група
Малицкий
Виктор
6/1
Котов
Дмитрий
Група
Карасёв
Сергей
6/1
Мироненко
Александр
Група
Докучаев
Денис
6/1
Лахно
Александр
Група
Вершинин
Олег
0/6
Домнинский
Николай
Група
Бабенко
Андрей
0/6
Кудрев
Олег
Група
Огородник
Виталий
6/1
Малицкий
Виктор
Група
Сакута
Сергей
3/6
Карасёв
Сергей
Група
Соколов
Олег
6/0
Докучаев
Денис
Група
Якуба
Анатолий
6/3
Вершинин
Олег
Група
Аджимуратов
Сергей
7/6
(4)
Бабенко
Андрей
Група
Огородник
Виталий
6/0
Котов
Дмитрий
Група
22.09.2018
   
"Ретро CUP"
г.Херсон, СК "Старт"
Коваленко
Игорь
6/0
Бабенко
Андрей
Фінал за 15 місце
Чурилин
Сергей
6/4
Котов
Дмитрий
Фінал за 13 місце
Котов
Дмитрий
6/0
Бабенко
Андрей
1/2 за 13 місце
Чурилин
Сергей
6/4
Коваленко
Игорь
1/2 за 13 місце
Бигун
Николай
6/0
Соколов
Олег
Фінал за 11 місце
Литвинов
Вадим
3/6
Вигуляр
Олег
Фінал за 9 місце
Литвинов
Вадим
7/5
Бигун
Николай
1/2 за 9 місце
Вигуляр
Олег
6/0
Соколов
Олег
1/2 за 9 місце
Коваленко
Игорь
2/6
Бигун
Николай
1/4 за 9 місце
Бабенко
Андрей
0/6
Соколов
Олег
1/4 за 9 місце
Чурилин
Сергей
2/6
Литвинов
Вадим
1/4 за 9 місце
Вигуляр
Олег
6/3
Котов
Дмитрий
1/4 за 9 місце
Аджимуратов
Сергей
6/4
Малицкий
Виктор
Фінал за 7 місце
Чаров
Олег
0/6
Яковенко
Валерий
Фінал за 5 місце
Яковенко
Валерий
6/0
Малицкий
Виктор
1/2 за 5 місце
Чаров
Олег
6/3
Аджимуратов
Сергей
1/2 за 5 місце
Дёмин
Андрей
4/8
Панченко
Сергей
3а 3 місце
Якуба
Анатолий
7/5
Кухтин
Сергей
Фінал
Якуба
Анатолий
8/1
Дёмин
Андрей
1/2 Фіналу
Кухтин
Сергей
8/5
Панченко
Сергей
1/2 Фіналу
Якуба
Анатолий
8/0
Чаров
Олег
1/4 Фіналу
Малицкий
Виктор
1/8
Панченко
Сергей
1/4 Фіналу
Аджимуратов
Сергей
4/8
Дёмин
Андрей
1/4 Фіналу
Яковенко
Валерий
0/8
Кухтин
Сергей
1/4 Фіналу
Аджимуратов
Сергей
8/2
Коваленко
Игорь
1/8 Фіналу
Котов
Дмитрий
0/8
Кухтин
Сергей
1/8 Фіналу
Якуба
Анатолий
8/0
Чурилин
Сергей
1/8 Фіналу
Бигун
Николай
5/8
Дёмин
Андрей
1/8 Фіналу
Малицкий
Виктор
8/0
Бабенко
Андрей
1/8 Фіналу
Чаров
Олег
8/3
Литвинов
Вадим
1/8 Фіналу
Яковенко
Валерий
8/2
Вигуляр
Олег
1/8 Фіналу
Соколов
Олег
4/8
Панченко
Сергей
1/8 Фіналу
Захаренко
Сергей
2/8
Вигуляр
Олег
1/16 Фіналу
Чурилин
Сергей
8/6
Соколовский
Виталий
1/16 Фіналу
Снегур
Анатолий
5/8
Бигун
Николай
1/16 Фіналу
Цимерман
Андрей
2/8
Соколов
Олег
1/16 Фіналу
Кудрев
Олег
2/8
Коваленко
Игорь
1/16 Фіналу
02.06.2018
   
"Чорноморська хвиля - Люкс"
г.Херсон, ПГТ Лазурное
Стукан
Сергей
6/1
Снегур
Анатолий
Фінал за 25 місце
Фесенко
Игорь
0/6
Снегур
Анатолий
1/2 за 25 місце
Адамович
Руслан
0/6
Рудик
Дмитрий
Фінал за 23 місце
Данченко
Руслан
6/1
Ямпольский
Игорь
Фінал за 21 місце
Рудик
Дмитрий
4/6
Ямпольский
Игорь
1/2 за 21 місце
Адамович
Руслан
2/6
Данченко
Руслан
1/2 за 21 місце
Дума
Василий
1/6
Чихун
Валерий
Фінал за 19 місце
Литвинов
Вадим
6/4
Подпалый
Дмитрий
Фінал за 17 місце
Чихун
Валерий
1/6
Подпалый
Дмитрий
1/2 за 17 місце
Литвинов
Вадим
6/4
Дума
Василий
1/2 за 17 місце
Рудик
Дмитрий
0/6
Чихун
Валерий
1/4 за 17 місце
Ямпольский
Игорь
5/7
Подпалый
Дмитрий
1/4 за 17 місце
Адамович
Руслан
0/6
Литвинов
Вадим
1/4 за 17 місце
Данченко
Руслан
2/6
Дума
Василий
1/4 за 17 місце
Снегур
Анатолий
1/6
Ямпольский
Игорь
1/8 за 17 місце
Фесенко
Игорь
2/6
Чихун
Валерий
1/8 за 17 місце
Литвинов
Вадим
6/3
Стукан
Сергей
1/8 за 17 місце
Донич
Анатолий
6/1
Мироненко
Александр
Фінал за 15 місце
Соколовский
Виталий
6/2
Родин
Андрей
Фінал за 13 місце
Мироненко
Александр
1/6
Родин
Андрей
1/2 за 13 місце
Донич
Анатолий
3/6
Соколовский
Виталий
1/2 за 13 місце
Сикорский
Сергей
6/2
Шкуратов
Виталий
Фінал за 11 місце
Мунтян
Сергей
6/1
Хомутов
Юрий
Фінал за 9 місце
Шкуратов
Виталий
1/6
Хомутов
Юрий
1/2 за 9 місце
Мунтян
Сергей
6/4
Сикорский
Сергей
1/2 за 9 місце
Мироненко
Александр
2/6
Шкуратов
Виталий
1/4 за 9 місце
Родин
Андрей
1/6
Хомутов
Юрий
1/4 за 9 місце
Сикорский
Сергей
6/4
Соколовский
Виталий
1/4 за 9 місце
Донич
Анатолий
0/6
Мунтян
Сергей
1/4 за 9 місце
Сакута
Сергей
6/2
Комягин
Владимир
Фінал за 7 місце
Якуба
Анатолий
6/4
Яковенко
Валерий
Фінал за 5 місце
Яковенко
Валерий
6/0
Комягин
Владимир
1/2 за 5 місце
Якуба
Анатолий
6/2
Сакута
Сергей
1/2 за 5 місце
Дёмин
Андрей
3/8
Панченко
Сергей
3а 3 місце
Никулин
Александр
2/8
Николюк
Борис
Фінал
Панченко
Сергей
4/8
Николюк
Борис
1/2 Фіналу
Никулин
Александр
8/3
Дёмин
Андрей
1/2 Фіналу
Комягин
Владимир
1/8
Николюк
Борис
1/4 Фіналу
Якуба
Анатолий
3/8
Никулин
Александр
1/4 Фіналу
Яковенко
Валерий
6/8
Панченко
Сергей
1/4 Фіналу
Сакута
Сергей
0/8
Дёмин
Андрей
1/4 Фіналу
Комягин
Владимир
8/2
Родин
Андрей
1/8 Фіналу
Сикорский
Сергей
5/8
Сакута
Сергей
1/8 Фіналу
Шкуратов
Виталий
3/8
Панченко
Сергей
1/8 Фіналу
Соколовский
Виталий
1/8
Дёмин
Андрей
1/8 Фіналу
Якуба
Анатолий
8/0
Донич
Анатолий
1/8 Фіналу
Хомутов
Юрий
1/8
Николюк
Борис
1/8 Фіналу
Мунтян
Сергей
6/8
Никулин
Александр
1/8 Фіналу
Яковенко
Валерий
8/2
Мироненко
Александр
1/8 Фіналу
Стукан
Сергей
1/8
Никулин
Александр
1/16 Фіналу
Данченко
Руслан
2/8
Сакута
Сергей
1/16 Фіналу
Хомутов
Юрий
9/5
Подпалый
Дмитрий
1/16 Фіналу
Ямпольский
Игорь
6/8
Родин
Андрей
1/16 Фіналу
Рудик
Дмитрий
5/8
Мироненко
Александр
1/16 Фіналу
Чихун
Валерий
4/8
Панченко
Сергей
1/16 Фіналу
Литвинов
Вадим
5/8
Мунтян
Сергей
1/16 Фіналу
Фесенко
Игорь
3/8
Шкуратов
Виталий
1/16 Фіналу
Дума
Василий
1/8
Соколовский
Виталий
1/16 Фіналу
Донич
Анатолий
8/2
Адамович
Руслан
1/16 Фіналу
Комягин
Владимир
8/4
Снегур
Анатолий
1/16 Фіналу
30.09.2017
   
"MASTERS-2017"
г.Нова Каховка, Теннисные корты "Энергия"
Дёмин
Андрей
8/0
Филипчик
Андрей
Фінал за 7 місце
Яковенко
Валерий
8/4
Хомутов
Юрий
Фінал за 5 місце
Хомутов
Юрий
8/4
Филипчик
Андрей
1/2 за 5 місце
Дёмин
Андрей
3/8
Яковенко
Валерий
1/2 за 5 місце
Якуба
Анатолий
0/2
(1/6, 3/6)
Тихоновский
Максим
3а 3 місце
Николюк
Борис
0/2
(5/7, 6/7)
Рябов
Владислав
Фінал
Тихоновский
Максим
5/8
Рябов
Владислав
1/2 Фіналу
Якуба
Анатолий
2/8
Николюк
Борис
1/2 Фіналу
Якуба
Анатолий
8/1
Хомутов
Юрий
Група
Николюк
Борис
8/1
Филипчик
Андрей
Група
Тихоновский
Максим
9/8
Дёмин
Андрей
Група
Рябов
Владислав
8/2
Яковенко
Валерий
Група
Якуба
Анатолий
8/0
Дёмин
Андрей
Група
Николюк
Борис
8/1
Яковенко
Валерий
Група
Тихоновский
Максим
8/4
Хомутов
Юрий
Група
Рябов
Владислав
8/4
Филипчик
Андрей
Група
Якуба
Анатолий
8/3
Тихоновский
Максим
Група
Николюк
Борис
7/9
Рябов
Владислав
Група
Дёмин
Андрей
8/3
Хомутов
Юрий
Група
Яковенко
Валерий
7/9
Филипчик
Андрей
Група
30.09.2017
   
"Закриття сезону-2017"
г.Нова Каховка, Теннисные корты "Энергия"
Лещенко
Павел
8/6
Грейнерт
Николай
Група
Валько
Сергей
7/6
Стукан
Сергей
Група
Жук
Вадим
6/1
Данченко
Руслан
Група
Тищенко
Олег
6/1
Алферов
Сергей
Група
Дума
Василий
6/1
Слепой
Сергей
Група
Литвинов
Вадим
2/6
Чебукин
Борис
Група
Вигуляр
Олег
4/8
Лещенко
Павел
Група
Комягин
Владимир
6/1
Валько
Сергей
Група
Жук
Вадим
6/2
Чебукин
Борис
Група
Тищенко
Олег
6/0
Слепой
Сергей
Група
Алферов
Сергей
6/4
Дума
Василий
Група
Данченко
Руслан
3/6
Литвинов
Вадим
Група
Вигуляр
Олег
8/4
Грейнерт
Николай
Група
Комягин
Владимир
6/1
Стукан
Сергей
Група
Жук
Вадим
6/1
Литвинов
Вадим
Група
Тищенко
Олег
6/2
Дума
Василий
Група
Алферов
Сергей
6/3
Слепой
Сергей
Група
Данченко
Руслан
1/6
Чебукин
Борис
Група
02.09.2017
   
"Чорноморська хвиля-2017"
г.Херсон, СК "Старт"
Хомутов
Юрий
+/-
Билык
Валерий
Фінал за 27 місце
Невечеря
Николай
3/6
Стрільчук
Сергій
Фінал за 25 місце
Хомутов
Юрий
4/6
Невечеря
Николай
1/2 за 25 місце
Стрільчук
Сергій
+/-
Билык
Валерий
1/2 за 25 місце
Стрільчук
Сергій
+/-
Протасенко
Дмитрий
1/4 за 25 місце
Невечеря
Николай
+/-
Наумовцев
Анатолий
1/4 за 25 місце
Рудик
Дмитрий
-/+
Речиц
Сергей
Фінал за 23 місце
Алферов
Сергей
-/+
Дума
Василий
Фінал за 21 місце
Алферов
Сергей
+/-
Рудик
Дмитрий
1/2 за 21 місце
Речиц
Сергей
1/6
Дума
Василий
1/2 за 21 місце
Широкоступ
Сергей
+/-
Ищенко
Вячеслав
Фінал за 19 місце
Шахидов
Рашид
4/6
Жук
Вадим
Фінал за 17 місце
Широкоступ
Сергей
5/7
Шахидов
Рашид
1/2 за 17 місце
Жук
Вадим
6/3
Ищенко
Вячеслав
1/2 за 17 місце
Шахидов
Рашид
+/-
Рудик
Дмитрий
1/4 за 17 місце
Речиц
Сергей
3/6
Жук
Вадим
1/4 за 17 місце
Алферов
Сергей
1/6
Широкоступ
Сергей
1/4 за 17 місце
Ищенко
Вячеслав
+/-
Дума
Василий
1/4 за 17 місце
Протасенко
Дмитрий
-/+
Жук
Вадим
1/8 за 17 місце
Рудик
Дмитрий
+/-
Наумовцев
Анатолий
1/8 за 17 місце
Ищенко
Вячеслав
+/-
Билык
Валерий
1/8 за 17 місце
Широкоступ
Сергей
6/1
Хомутов
Юрий
1/8 за 17 місце
Речиц
Сергей
+/-
Стрільчук
Сергій
1/8 за 17 місце
Шахидов
Рашид
6/1
Невечеря
Николай
1/8 за 17 місце
Мунтян
Сергей
-/+
Литвинов
Вадим
Фінал за 15 місце
Карасёв
Сергей
1/6
Тищенко
Олег
Фінал за 13 місце
Мунтян
Сергей
-/+
Карасёв
Сергей
1/2 за 13 місце
Тищенко
Олег
6/0
Литвинов
Вадим
1/2 за 13 місце
Лыннык
Анатолий
2/6
Чихун
Валерий
Фінал за 11 місце
Ткаченко
Андрей
2/6
Панченко
Сергей
Фінал за 9 місце
Лыннык
Анатолий
1/6
Ткаченко
Андрей
1/2 за 9 місце
Панченко
Сергей
6/2
Чихун
Валерий
1/2 за 9 місце
Литвинов
Вадим
6/7
Чихун
Валерий
1/4 за 9 місце
Мунтян
Сергей
0/6
Лыннык
Анатолий
1/4 за 9 місце
Панченко
Сергей
6/3
Тищенко
Олег
1/4 за 9 місце
Карасёв
Сергей
0/6
Ткаченко
Андрей
1/4 за 9 місце
Филипчик
Андрей
7/9
Сикорский
Сергей
Фінал за 7 місце
Яковенко
Валерий
+/-
Цихан
Валентин
Фінал за 5 місце
Филипчик
Андрей
0/6
Яковенко
Валерий
1/2 за 5 місце
Цихан
Валентин
6/2
Сикорский
Сергей
1/2 за 5 місце
Дьомин
Андрій
4/8
Тихоновский
Максим
3а 3 місце
Якуба
Анатолий
8/6
Рябов
Владислав
Фінал
Якуба
Анатолий
8/6
Дьомин
Андрій
1/2 Фіналу
Рябов
Владислав
8/5
Тихоновский
Максим
1/2 Фіналу
Сикорский
Сергей
6/8
Тихоновский
Максим
1/4 Фіналу
Якуба
Анатолий
8/0
Филипчик
Андрей
1/4 Фіналу
Дьомин
Андрій
8/6
Яковенко
Валерий
1/4 Фіналу
Рябов
Владислав
8/6
Цихан
Валентин
1/4 Фіналу
Филипчик
Андрей
8/3
Лыннык
Анатолий
1/8 Фіналу
Сикорский
Сергей
8/4
Литвинов
Вадим
1/8 Фіналу
Дьомин
Андрій
8/4
Карасёв
Сергей
1/8 Фіналу
Тищенко
Олег
6/8
Цихан
Валентин
1/8 Фіналу
Якуба
Анатолий
8/1
Мунтян
Сергей
1/8 Фіналу
Ткаченко
Андрей
6/8
Яковенко
Валерий
1/8 Фіналу
Чихун
Валерий
4/8
Тихоновский
Максим
1/8 Фіналу
Рябов
Владислав
8/5
Панченко
Сергей
1/8 Фіналу
Билык
Валерий
-/+
Литвинов
Вадим
1/16 Фіналу
Рябов
Владислав
8/3
Речиц
Сергей
1/16 Фіналу
Невечеря
Николай
6/8
Карасёв
Сергей
1/16 Фіналу
Филипчик
Андрей
8/3
Широкоступ
Сергей
1/16 Фіналу
Цихан
Валентин
8/3
Жук
Вадим
1/16 Фіналу
Дума
Василий
0/8
Чихун
Валерий
1/16 Фіналу
Тищенко
Олег
+/-
Протасенко
Дмитрий
1/16 Фіналу
Наумовцев
Анатолий
-/+
Яковенко
Валерий
1/16 Фіналу
Дьомин
Андрій
8/6
Шахидов
Рашид
1/16 Фіналу
Лыннык
Анатолий
8/2
Хомутов
Юрий
1/16 Фіналу
Сикорский
Сергей
8/3
Ищенко
Вячеслав
1/16 Фіналу
Стрільчук
Сергій
0/8
Панченко
Сергей
1/16 Фіналу
Рудик
Дмитрий
3/8
Ткаченко
Андрей
1/16 Фіналу
Мунтян
Сергей
8/0
Алферов
Сергей
1/16 Фіналу
17.06.2017
   
"Energia Tennis CUP"
г.Нова Каховка, Теннисные корты "Энергия"
Дёмин
Андрей
8/2
Комягин
Владимир
1/2 за 5 місце
Жук
Вадим
8/4
Хомутов
Юрий
1/2 за 5 місце
Тищенко
Олег
9/8
Тихоновский
Максим
3а 3 місце
Николюк
Борис
8/5
Якуба
Анатолий
Фінал
Тихоновский
Максим
2/8
Якуба
Анатолий
1/2 Фіналу
Николюк
Борис
9/7
Тищенко
Олег
1/2 Фіналу
Дёмин
Андрей
3/8
Тихоновский
Максим
1/4 Фіналу
Хомутов
Юрий
4/8
Тищенко
Олег
1/4 Фіналу
Якуба
Анатолий
8/2
Комягин
Владимир
1/4 Фіналу
Николюк
Борис
8/4
Жук
Вадим
1/4 Фіналу
Сакута
Сергей
0/8
Жук
Вадим
Група
Дёмин
Андрей
8/5
Смирнов
Евгений
Група
Тихоновский
Максим
8/2
Дума
Василий
Група
Тищенко
Олег
8/0
Данченко
Руслан
Група
Якуба
Анатолий
8/0
Хомутов
Юрий
Група
Николюк
Борис
8/0
Вигуляр
Олег
Група
Хомутов
Юрий
8/1
Паринцев
Александр
Група
Дума
Василий
1/8
Жук
Вадим
Група
Филипчик
Андрей
6/8
Хомутов
Юрий
Група
Дёмин
Андрей
8/5
Вигуляр
Олег
Група
Тихоновский
Максим
8/3
Сакута
Сергей
Група
Тищенко
Олег
8/2
Комягин
Владимир
Група
Якуба
Анатолий
8/1
Филипчик
Андрей
Група
Николюк
Борис
8/4
Дёмин
Андрей
Група
Сакута
Сергей
8/4
Дума
Василий
Група
Вигуляр
Олег
8/3
Смирнов
Евгений
Група
Тихоновский
Максим
9/7
Жук
Вадим
Група
Комягин
Владимир
8/3
Данченко
Руслан
Група
Якуба
Анатолий
8/1
Паринцев
Александр
Група
Николюк
Борис
8/2
Смирнов
Евгений
Група
Филипчик
Андрей
8/2
Паринцев
Александр
Група